Oferta Promocyjna Ważna Tylko Do Czwartku 30 Grudnia Do 23:59, pozostało:

Skorzystaj teraz! >

Platforma Szkoleniowa dla Przedsiębiorców i Specjalistów

Uzyskaj dostęp do sprawdzonych instrukcji oraz schematów biznesowych, skup się na tym co działa i dołącz do Wilczej Watahy - społeczności zrzeszającej przedsiębiorców, specjalistów i praktyków.

Uzyskaj Dostęp
Czytaj więcej

Pomagamy określić na czym się skupić każdego dnia, aby Twój biznes rósł w sposób przewidywalny.

Ile jest dla Ciebie warta 1 godzina Twojego czasu...

Kliknij, aby włączyć dźwęk s

500 zł, 1000 zł, 5000 zł ... ?

Czy chciałbyś/abyś pozbyć się…

 • Stresu o płynność finansową/ gotówkę w firmie
 • Wyrzuconych pieniędzy na nieskuteczne kampanie marketingowe
 • Tracenia pieniędzy na sprzedawców, którzy na siebie nie zarabiają
 • Stałego poczucia, że jesteś w ciągłym niedoczasie
 • Straconych kilku godzin dziennie na powtarzalne zadania
 • Stresu przed zatrudnieniem nowej osoby

Minusy

Ile byłoby dla Ciebie warte…

 • Zwiększenie sprzedaży niezależnie od panującej na rynku koniunktury?
 • Zbudowanie lejków marketingowych, które generują nieograniczoną liczbę wartościowych klientów i pozycjonują Cię dużo wyżej niż konkurencja?
 • Przygotowanie sprzedawców, aby byli w stanie generować przychody od pierwszego miesiąca?
 • Odzyskanie kilku godzin dziennie dla siebie dzięki automatyzacji marketingu?
 • Opanowanie umiejętności ustawiania reklam na social media.
 • Umiejętność skutecznego zarabiania na produktach online?

Plusy

Uzyskaj Dostęp

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zamiast wielu kursów otrzymujesz dostęp do Platformy Szkoleniowej, która zawiera dokładne instrukcje krok po kroku, dostosowane do Twoich dochodów i etapu biznesu, na jakim aktualnie jesteś.

Opracowaliśmy schematy marketingowe, sprzedażowe oraz dotyczące innych najważniejszych obszarów biznesu, które z powodzeniem stosujemy od 2015 roku rozwijając nasze firmy oraz z których korzysta ponad 1000 naszych klientów.

Jak to działa?

Sprawdzone procesy działania

1

2

Ty zajmij się prowadzeniem swojego biznesu i robieniem tego, w czym jesteś ekspertem. My skupimy się na wparciu Ciebie w zakresie marketingu, sprzedaży, produktywności i skalowania Twojej firmy.

Wiem jak trudno jest samotnie iść drogą przedsiębiorczości. Dlatego tworzymy społeczność praktyków nastawioną na realizowanie celów i rozwijanie kompetencji.

Społeczność osób nastawionych na sukces

Wiedza i doświadczenie od praktyków

3

4

Uzyskaj Dostęp

"Od dłuższego czasu szukałam rozwiązania, które pomogłoby mi zautomatyzować sprzedaż moich usług. Korzystałam wcześniej z różnych kursów pokazujących jak pracować i sprzedawać online. Zwielokrotniłam wartość usług, które dziś oferuje moim klientkom. Zbudowałam kompletny proces gwarantujący im trwałą zmianę. Zmiana strategii mojego działania, wdrożenie sprzedaży „jeden do wielu” sprawiły, że mam teraz więcej czasu i więcej zadowolonych klientek. Platforma Szkoleniowa przyczyniła się do wzrostu moich przychodów aż o 1380% i to już w pierwszych dwóch miesiącach wdrożenia zawartej w kursach wiedzy. "

Kasia Popławska - Psychodietetyk

Uzyskaj Dostęp

które pierwotnie opracowaliśmy i stosujemy do podnoszenia skuteczności naszych pracowników, wspólników i partnerów biznesowych.

Otrzymujesz dostęp do instrukcji, procesów biznesowych i materiałów szkoleniowych,

"Dzięki dostępnym kursom daliśmy radę przetrwać kryzys związany z pandemią, w całości przenosząc nasz biznes z offline do online. Całkowicie zmieniliśmy naszą strategię i uniezależniliśmy się od działania stacjonarnego, które jest już dla nas drugorzędne. Pierwsze przychody uzyskaliśmy niecały miesiąc po wdrożeniu narzędzi. W tym momencie 100% naszych przychodów generujemy w online. "

Karol Radziun - Dance Control, szkoła tańca

Chcesz skutecznie rozwinąć swoją firmę?

Nauczymy Cię jak.

Kilka lat temu nasz biznes upadł. W wyniku czego musieliśmy spłacić dwa miliony złotych długu. Nasza firma generowała miesięcznie 120 tysięcy złotych straty.


Musieliśmy zacząć raz jeszcze, wyciągając z tego (drogą) lekcje...


Szukaliśmy sposobu na efektywne pozyskiwanie klientów.


Jak pozyskiwać klientów w sposób przewidywalny?

Pozwól, że opowiemy Ci swoją historię

kliknij tu aby czytać dalej

Zauważyliśmy, że klienci znajdują się na różnych etapach podejmowania decyzji, a zwykłe strony internetowe oraz powszechnie stosowane działania reklamowe są nieskuteczne.


Część osób chce kupić tu i teraz... jednak większość, potrzebuje dowiedzieć się więcej. Zrozumieć, w jaki sposób to Ty możesz im pomóc.


Zaczęliśmy uczyć się jak budować lejki. Czyli ścieżki zakupowe klientów (tunele sprzedażowe, mapy klientów, customer journey maps itd.).


Jak projektować kampanie marketingowe i wykorzystać narzędzia marketingowe.

W jaki sposób konstruować strony i reklamy, jak skutecznie sprzedawać.


Zastosowanie lejków marketingowych, jako metoda docierania do klientów, pozwoliła nam odzyskać kontrolę nad naszym biznesem, dochodami oraz zyskać więcej czasu.


Uczyliśmy się na własnych błędach jak skracać czas docierania do klientów. Co zrobić, abyśmy mieli nie 3 lub 4, a 10 spotkań dziennie. W wyniku czego przeszliśmy na model sprzedaży zdalnej. Nauczyliśmy się pozyskiwać setki wypełnionych formularzy kontaktowych każdego miesiąca, a następnie tygodnia.


Dokumentowaliśmy co działa i eliminowaliśmy co nie działa.


Zaczęliśmy inwestować w nowe spółki i zauważyliśmy, że nasze procesy i schematy działania mają zastosowanie nie tylko w naszej, ale i w wielu innych branżach. Sprawdzały się w sprzedaży usług, produkcji, branżach technologicznych, oprogramowania oraz sprzedaży produktów premium.


Dzięki tym metodom jedna z firm, którą udało nam się zbudować, zdobyła za pomocą lejków marketingowo - sprzedażowych blisko 20 000 klientów z 67 krajów świata. Spółkę sprzedaliśmy po 4 latach. W tym samym czasie stworzyliśmy największy festiwal dla twórców internetowych See Bloggers, w którym udział brało 3200 osób.


Wykorzystanie lejków marketingowych i odpowiednie zaplanowanie sprzedaży pomogło nam uzyskać kilkukrotny wzrost dochodów w firmie, która obsługiwała już ponad 1 mln klientów - Evenea, od momentu jej wykupu w sierpniu 2019 roku.


Wierzymy, że przedsiębiorcy, specjaliści oraz naukowcy mogą mieć pozytywny wpływ na zmianę otaczającego nas świata, dlatego rozwijamy platformę szkoleniową, do której już teraz możesz uzyskać dostęp, abyś i Ty miał lub miała podobne lub jeszcze lepsze efekty niż my i nasi klienci.

Współtwórca Wolves Summit (8 edycji ponad 10,000 uczestników) Współorganizator See Bloggers (6 edycji ponad 30 milionów zasięgu w mediach społecznościowych), współzałożyciel projektu Wolves Gate w ramach którego edukujemy przedsiębiorców i organizatorów eventów. Zarządzam 6- i 7-cyfrowymi kampaniami marketingowymi. Zbudowałem w 2 lata 3 marki z 7- i 8-cyfrowymi przychodami.

Marek Piasek

CMO Evenea

CEO Evenea

Barbara Piasek

Przez ostatnie 14 lat pracowałam w różnych obszarach biznesu. Przez 10 lat pracowałam w 7 korporacjach, a następnie założyłam pierwszą firmę, która nie odniosła sukcesu. Była kompletną porażką. Po niecałych 2 latach zmierzyłam się z moim największym strachem, utratą płynności finansowej. Straciłam wtedy razem ze wspólnikami ponad 2 miliony złotych. Nigdy nie zapomnę tego dnia.

Dyrektor Strategii

Evenea

Piotr Piasek

Wiceprezes, Dyrektor Strategii w Evenea. Przedsiębiorca z ponad 14-letnim doświadczeniem w budowaniu i skalowaniu biznesu. Współtwórca takich marek jak Wolves Gate, Wolves Summit – konferencji, która przyciąga rocznie ponad 4000 fanów nowych technologii.W 2019 roku doprowadził do sprzedaży Wolves Summit, które zostało przejęte przez grupę międzynarodowych inwestorów.

"Dopóki nie trafiłam na kurs sprzedaży Basi Piasek, nie sądziłam, że domykanie transakcji bez jeżdżenia na spotkania jest w ogóle możliwe. Dzięki dobrym praktykom zawartym w kursach już w drugim miesiącu udało mi się sfinalizować transakcję o wartości 150 tys. zł w ciągu zaledwie dwóch tygodni, co skróciło mój proces sprzedaży kilkunastokrotnie. Ponadto nie tylko wyeliminowałam jeżdżenie na spotkania, lecz także dotarłam do znacznie większej liczby jakościowych potencjalnych klientów. "

Aleksandra Popiel - Head of Operations w Cyberwolves

Jako pierwsze osoby w Polsce otrzymaliśmy nagrodę Two Comma Club od Russella Brunsona (czołowego marketera internetowego z USA) za wygenerowanie 1,000,000 dolarów w mniej niż rok za pomocą lejków marketingowych.

Jesteśmy laureatami wielu wyróżnień

Uzyskaj Dostęp

Co zawiera

Platforma Szkoleniowa

i jak wygląda

od środka?

Uzyskaj Dostęp

"Dzięki metodologii lejków marketingowych wprowadziliśmy również tańsze produkty, automatyzując bardzo dużą część naszej sprzedaży. Pozwoliło to na podwojenie wyniku firmy z 2019 roku w jeden miesiąc jesienią 2020."

Krzysztof Pawłowski - Lean Action Plan, usługi i produkty digitalowe

"Zdecydowałem się na współpracę z Wilkami, ponieważ chciałem w swoich firmach w całości wyeliminować potrzebę jeżdżenia na spotkania i przenieść biznes do online. Nie tylko osiągnęliśmy ten cel, ale dodatkowo byłem razem ze wspólnikami w stanie wygenerować łączną sprzedaż na poziomie 30 000 zł netto, startując całkowicie nową markę."

Andrzej Kraczla - Barter House, usługi

Uczymy kluczowych kompetencji, które pomagają zarabiać i rozwijać firmę

Sprzedaż

Marketing

Skalowanie

Procesy Biznesowe

Produktywność

Odpowiednie Nastawienie

Finanse

Lejki Marketingowe

Email Marketing

Reklamy Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Google

Zarządzanie

Określenie rynku i oferty

Organizacja Wydarzeń

Prowadzenie Webinarów

Tworzenie Kursów

Sesje Pytań i Odpowiedzi

Do jakich szkoleń otrzymam dostęp?

 • Zrozumiesz, z czego wynikają obiekcje oraz jak sobie z nimi poradzić
 • Otrzymasz schematy prowadzenia rozmowy
 • Poznasz, w jaki sposób prowadzić repozytorium obiekcji i uzyskasz dostęp do narzędzia

Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż

2

 • Poznasz najlepsze praktyki prowadzenia rozmów sprzedażowych
 • Zrozumiesz jak ważna jest sztuka zadawania pytań
 • Otrzymasz dostęp do skryptu rozmowy

Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż

1

35 lekcji

351 minut

wartość: 997 zł

7 lekcji

244 minuty

wartość: 997 zł

 • Wykorzystasz praktyki, które pomogły zarobić ponad 50 mln złotych
 • Poznasz w najdrobniejszych szczegółach proces prowadzenia skutecznego webinaru sprzedażowego
 • Nauczysz się tworzyć prezentacje, prowadzić webinary oraz pozyskiwać klientów

Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu

4

 • Dowiedz się jak prowadzić rozmowę, aby to Klient zabiegał o dostęp do Twojego produktu lub usługi
 • Otrzymasz dostęp do skryptu odwróconej rozmowy sprzedażowej
 • Będziesz pracować na wiedzy sprawdzonej na polskim rynku

Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej

3

1 lekcja

9 lekcji

13 minut

wartość: BONUS

316 minut

wartość: 997 zł

 • Zrozumiesz czym są lejki marketingowo - sprzedażowe
 • Nauczysz się projektować i tworzyć skuteczne kampanie
 • Uzyskasz dostęp do stale aktualizowanych lejków i procesów pozyskiwania klientów

Skuteczne Lejki - jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe

6

 • Zrozumiesz jak zbudować bazę kontaktów i pierwszych klientów od zera do setek tysięcy odbiorców
 • Nauczysz się jak pisać masowe e-maile oraz tworzyć newslettery
 • Dowiesz się jak projektować e-mail marketing oraz budować zaawansowane automatyzacje

Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu

5

wartość: 590 zł

31 lekcji

216 minut

wartość: 1190 zł

61 lekcji

430 minut

 • Będziesz się uczyć od praktyków, którzy stworzyli festiwal See Bloggers (3200 uczestników) oraz Wolves Summit (20 000 klientów z 67 krajów)
 • Dowiesz się, jak zaplanować agendę i pozyskać prelegentów
 • Poznasz najważniejsze formaty wydarzeń online

Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić

8

 • Poznasz najbardziej dochodowe źródła pozyskiwania klientów
 • Nauczysz się jak budować listę potencjalnych klientów
 • Wykorzystasz praktyki, które pomogły nam spłacić 2 miliony długu i zbudować dochodową firmę

Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1

7

wartość: 997 zł

15 lekcji

233 minut

8 lekcji

90 minut

wartość: 297 zł

 • Jak występować przed kamerą i pokonać lęk przed wystąpieniami
 • Jak zaplanować kurs i przygotować odpowiednie moduły oraz lekcje
 • Dowiesz się, jak wyprodukować i nagrać kurs

Jak tworzyć kursy online

10

 • Zrozumiesz, jak zaprojektować wydarzenie i jaki format wybrać
 • Dowiesz się, jak tworzyć prezentację, aby zmaksymalizować ilość pozyskanych klientów
 • Dowiesz się, jak dopasować format do ilości osób oraz wielkości sali

Jak sprzedawać podczas wystąpień, szkoleń i wydarzeń

9

6 lekcji

60 minut

wartość: 197 zł

17 lekcji

268 min

wartość: 970 zł

 • Dowiesz się jak mierzyć skuteczność działań
 • Poznasz sposoby weryfikowania co poprawić
 • Zrozumiesz czym zająć się w pierwszej kolejności, a co może poczekać

Analityka marketingu i sprzedaży

12

 • Poznasz metody tworzenia reklam na Facebook, Instagram, Google, YouTube oraz LinkedIn
 • Kurs przygotowany przez zespół specjalistów, którzy zarządzają ponad 10,5 mln budżetu reklamowego
 • Poznasz najważniejsze zasady oraz techniki, z których korzystamy na co dzień

Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)

11

73 lekcje

wartość: 970 zł

576 min

1 lekcja

7 min

wartość: BONUS

 • Dowiesz się, jak określić potencjał wielkości rynku i wybrać grupę docelową
 • Poznasz metodę zadawania pytań, która pozwoli Ci określić, co pragnie kupić Twój klient
 • Dowiesz się jak zaplanować ofertę produktów i przygotować pakiety do sprzedaży usług

Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę nie do odrzucenia

14

13

13 lekcji

350 min

wartość: 970 zł

15 lekcji

107 min

wartość: 400 zł

Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek

 • Jak opracować najlepsze źródła pozyskiwania klientów
 • Zaplanujesz skuteczny proces sprzedaży
 • Zwiększysz efektywność Twoją lub Twojego zespołu sprzedaży

13

Bonusy

To nie wszystko

Kupując teraz otrzymasz dodatkowo limitowane bonusy, które nie są częścią standardowej oferty

BONUS

Sesje pytań i odpowiedzi z Basią Piasek, Marek Piasek i Piotr Piasek - 8 tygodni

wartość: 20 000 zł

BONUS

Sesja wdrożeniowa VIP 1:1 online

wartość: 500 zł

BONUS

Prywatna zamknięta Grupa na Facebook™

wartość: BEZCENNE

BONUS

Dostęp do stale rozwijającej się Platformy Szkoleniowej — nowe materiały i cykliczne aktualizacje

wartość: 5000 zł

Otrzymujesz dostęp do instrukcji, procesów biznesowych i materiałów szkoleniowych, które opracowaliśmy. Wykorzystują je nasi klienci i korzystamy z nich też sami do podnoszenia skuteczności naszych pracowników, wspólników i partnerów biznesowych.

Jesteśmy praktykami

Na co dzień budujemy własne firmy

10-letnia Spółka technologiczna. Obsłużyliśmy 1 milion klientów indywidualnych i 20 000 klientów biznesowych

20 000 klientów B2B z 67 krajów w 4 lata. Spółka sprzedana w lipcu 2019 roku.

Oprogramowanie do tworzenia chatbotów. Spółka sprzedana w grudniu 2019 roku.

Oprogramowanie oferowane w modelu SAAS. Obsługujemy ponad 400 ekspertów i klientów tworzących kursy online

Influencer Marketing 120 milionów zasiegów organicznych, 3200 osób biorących udział w festiwalu.

Agencja Reklamowa. Obsługujemy klientów premium i zarządzamy 10,5 mln budżetu reklamowego.

Gwarancja

Jeżeli w przeciągu 7 dni uznasz, że Platforma Szkoleniowa Wilki nie jest dla Ciebie, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zwrócimy Twoje pieniądze. Nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać.

Większość kursów skupia się na wybranych obszarach marketingu, biznesu lub sprzedaży. My łączymy to w całość w jednej Platformie. Wskazujemy na czym się skupić, aby uzyskać pierwsze 10 000 zł i co zrobić, aby rozwinąć firmę do co najmniej 1 mln złotych rocznie. Tak, by dalej skupić się na skalowaniu.

Uczymy kompetencji niezbędnych do prowadzenia nowoczesnego biznesu

Uzyskaj Dostęp

"Dzięki metodologii ścieżek zakupowych wprowadziliśmy również tańsze produkty, automatyzując bardzo dużą część naszej sprzedaży. Pozwoliło to na podwojenie wyniku firmy z 2019 roku w jeden miesiąc jesienią 2020."

Krzysztof Pawłowski - Lean Action Plan

Znajdź się w odpowiednim towarzystwie

Sprawdź wyniki naszych klientów

Sprawdź pozostałe opinie

Ile to kosztuje?

Zastanawialiśmy się długo, ile powinna wynosić cena rocznego dostępu do platformy szkoleniowej. Z jednej strony sami wydaliśmy setki tysięcy złotych na szkolenia i wiemy, że taka wiedza na rynkach anglojęzycznych kosztowałaby kilkadziesiąt tysięcy dolarów rocznie.


Zależy nam, aby jak najwięcej przedsiębiorców oraz specjalistów mogło skorzystać z tej wiedzy, oraz praktycznego doświadczenia, które w trudnym momencie naszego życia, pozwoliło nam odbić się od dna.


Uznaliśmy, że pierwsza edycja będzie wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze zawartości, a po drugie ceny. Chcemy w tym trudnym okresie wesprzeć jak najwięcej przedsiębiorców oraz osób, które dzięki zdobytym kompetencjom znajdą pracę, klientów i uzyskają godziwe wynagrodzenie.

Platforma Szkoleniowa Wilki

Co znajdziesz w środku?

(wartość: 997 zł)

Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż

Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej

Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu

Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu

Skuteczne Lejki — jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe

Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1

Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić

Jak sprzedawać na sali podczas wydarzeń

Jak tworzyć kursy online

Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)

Analityka marketingu i sprzedaży

Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek

Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę

Bonusy:

(wartość: 997 zł)

(BONUS)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 590 zł)

(wartość: 1190 zł)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 297 zł)

(wartość: 197 zł)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 970 zł)

(BONUS)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 400 zł)

Sesje pytań i odpowiedzi z Basią Piasek, Marek Piasek

i Piotr Piasek - 8 tygodni

Dostęp do stale rozwijającej się Platformy Szkoleniowej Wilki

- nowe materiały i cykliczne aktualizacje

Sesja wdrożeniowa VIP 1:1 online

Prywatna zamknięta Grupa na Facebook™

(wartość: 20 000 zł)

(wartość: 5000 zł)

(wartość: 500 zł)

(wartość: BEZCENNE)

ŁĄCZNA wartość bez bonusów: 9572 zł

Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż

(wartość: 997 zł)

Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż

Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej

Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu

Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu

Skuteczne Lejki — jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe

Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1

Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić

Jak sprzedawać na sali podczas wydarzeń

Jak tworzyć kursy online

Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)

Analityka marketingu i sprzedaży

Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek

Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę

(wartość: 997 zł)

(BONUS)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 590 zł)

(wartość: 1190 zł)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 297 zł)

(wartość: 197 zł)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 970 zł)

(BONUS)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 400 zł)

ŁĄCZNA wartość

Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż

9572 zł

(wartość: 997 zł)

Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż

Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej

Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu

Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu

Skuteczne Lejki — jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe

Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1

Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić

Jak sprzedawać na sali podczas wydarzeń

Jak tworzyć kursy online

Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)

Analityka marketingu i sprzedaży

Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek

Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę

(wartość: 997 zł)

(BONUS)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 590 zł)

(wartość: 1190 zł)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 297 zł)

(wartość: 197 zł)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 970 zł)

(BONUS)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 400 zł)

ŁĄCZNA wartość bez bonusów:

Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż

9 572 zł

(wartość: 997 zł)

Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż

Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej

Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu

Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu

Skuteczne Lejki — jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe

Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1

Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić

Jak sprzedawać na sali podczas wydarzeń

Jak tworzyć kursy online

Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)

Analityka marketingu i sprzedaży

Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek

Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę

Bonusy:

(wartość: 997 zł)

(BONUS)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 590 zł)

(wartość: 1190 zł)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 297 zł)

(wartość: 197 zł)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 970 zł)

(BONUS)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 400 zł)

Sesje pytań i odpowiedzi z Basią Piasek, Marek Piasek i Piotr Piasek - 8 tygodni

Dostęp do stale rozwijającej się Platformy Szkoleniowej Wilki - nowe materiały i cykliczne aktualizacje

Sesja wdrożeniowa VIP 1:1 online

Prywatna zamknięta Grupa na Facebook™

(wartość: 20 000 zł)

(wartość: 5000 zł)

(wartość: 500 zł)

(wartość: BEZCENNE)

ŁĄCZNA wartość bez bonusów:

Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż

9 572 zł

(wartość: 997 zł)

Bonusy:

(wartość: 997 zł)

(BONUS)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 590 zł)

(wartość: 1190 zł)

(wartość: 997 zł)

(wartość: 297 zł)

(wartość: 197 zł)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 970 zł)

(BONUS)

(wartość: 970 zł)

(wartość: 400 zł)

Sesje pytań i odpowiedzi z Basią Piasek, Marek Piasek i Piotr Piasek - 8 tygodni

Dostęp do stale rozwijającej się Platformy Szkoleniowej Wilki - nowe materiały i cykliczne aktualizacje

Sesja wdrożeniowa VIP 1:1 online

Prywatna zamknięta Grupa na Facebook™

(wartość: 20 000 zł)

(wartość: 5000 zł)

(wartość: 20 000 zł)

(wartość: BEZCENNE)

ŁĄCZNA wartość bez bonusów:

 • Jak prowadzić rozmowę z klientem, aby zwiększyć sprzedaż (wartość: 997 zł)
 • Poznaj prawdziwą obiekcję klienta i przekuj ją w sprzedaż (wartość: 997 zł)
 • Szkolenie i skrypt odwróconej rozmowy sprzedażowej
 • Jak prowadzić webinar i sprzedawać jeden do wielu
 • Kurs E-mail Marketingu i Automatyzacji Marketingu
 • Skuteczne Lejki — jak projektować i wdrażać ścieżki zakupowe
 • Skuteczne procesy pozyskiwania klienta podczas sprzedaży 1:1
 • Jak stworzyć wydarzenie online i na nim zarobić
 • Jak sprzedawać na sali podczas wydarzeń
 • Jak tworzyć kursy online
 • Kurs Reklam (Facebook, Instagram, Google, YouTube)
 • Analityka marketingu i sprzedaży
 • Kurs sprzedaży autorstwa Basi Piasek
 • Jak wybrać odpowiedni rynek i zaprojektować ofertę

9572 zł

Cena rocznego dostępu dla jednej osoby

970 zł netto

Kup dostęp dla 1 osoby

Cena netto. Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Masz pytania? Wyślij e-mail na: info@evenea.pl

1470 zł netto

Cena rocznego dostępu dla 2 osób

1370 zł netto

2940 zł netto

Kup dostęp dla 2 osób

Dostęp na 12 miesięcy

4990 zł

Kup dostęp

Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?

Masz pytania? prześlij email na: info@evenea.pl

970 zł netto

Kup dostęp

1970 zł netto

14970 zł

Dostęp na 36 miesięcy

Kup dostęp

1570 zł netto

9980 zł

Dostęp na 24 miesiące

Chcesz sprawdzić czy platforma szkoleniowa, to dobra inwestycja dla Ciebie lub Twojej firmy? Wyślij nam Twój numer telefonu. Oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy Ci pomóc.

Napisz do nas

"3 dni webinarów, 6 godzin nagrań, 250 000 zł przychodu. Jakbym policzył, ile w tamtym momencie zarobiłem na godzinę, to byłoby to, jeśli dobrze liczę, ok. 40 000 zł za godzinę. Poproszę więcej takich efektów."


Filip Kowarski - twórca Moniter.pl

"W ciągu zastoju na rynku zwiększyliśmy o 37% obroty firmy z początkiem wiosny. Skróciliśmy czas całego procesy sprzedaży rownocześnie zwiększając efektywność zespołu."

Maciej Wężykowski - Wizualizacje 3d i materiały marketingowe dla inwestycji deweloperskich

"Dzięki programowi zwiększyłem skuteczność umawiania spotkań o 70% już w pierwszych tygodniach programu."


Artur Szenawa - Emsol (fotowoltaika)

"Diametralnie zmieniłam skuteczność prowadzonych rozmów i zrozumiałam logikę całego procesu sprzedaży. Różnica w wynikach jest ogromna. Dodatkowo zdobyłam większą pewność siebie. A narzędzia i zasady, które rekomenduje Basia spowodowały gigantyczną zmianę jeśli chodzi o profesjonalny odbiór marki."

Agnieszka Soćko - WellDoneTax (Biuro doradztwa podatkowego i księgowość)

Poznaj wybranych przedsiębiorców, korporacje oraz ekspertów, którym pomagamy zwiększać zyski

Skąd ta nazwa? Dlaczego wilki?

Kultura naszej społeczności

Sami jesteśmy tego żywym przykładem. Od 2015 do 2019 roku organizowaliśmy konferencje dla branży technologicznej Wolves Summit. W każdym wydarzeniu udział brało od 1500 do 2500 osób z 67 krajów. Podczas wydarzeń pomagaliśmy umawiać spotkania pomiędzy przedsiębiorcami. W wyniku czego setki przedsiębiorców uzyskało dostęp do finansowania lub zdobyło dużych klientów. Zaczęliśmy stosować hasło, w formie hasthagu - #oneofthewolfpack. Oznacza ono, że jestem częścią Wilczej Watahy.


Wataha ma to do siebie, że dba o swoich, że poluje razem. Dzieli się z członkami stada doświadczeniem oraz ostrzega przed zagrożeniami. Pojedynczy wilk nie jest zagrożeniem dla każdego, ale cała wataha jest tym, z czym należy się liczyć.


Platforma Szkoleniowa Wilki nosi taką nazwę, bo chcemy budować właśnie taką społeczność - opartą o zaufanie i jednocześnie bardzo skuteczną.


Przedsiębiorcy nie mają swojej olimpiady. Wnoszą ogromny wkład do społeczeństwa, ale nie dostają medali, czy odznaczeń. W prasie i telewizji widzimy zainteresowanie osobami, które są znane ze swoich skandali lub osiągnięcia artystycznego. W Europie Środkowo - Wschodniej przedsiębiorcy rzadko postrzegani są jako ktoś kto ma zbawienny wpływ na swoje otoczenie. Czas to zmienić.


Dlatego jednym z celów, jakie przyświecają nam od samego początku, jest popularyzowanie przedsiębiorczości i wartości jakie się z nią wiążą.


To czas dla innowatorów, przedsiębiorców, osób, które z nadzieją i odwagą patrzą w przyszłość i chcą ją tworzyć na własnych warunkach.

Wierzymy, że przedsiębiorczość nie musi być samotną drogą. Mocno stawiamy na pracę zespołową i wymianę doświadczeń między nami, naszymi klientami oraz innymi przedsiębiorcami.


Wierzymy, że każdy niezależnie od życiowego startu, statusu społecznego, czy poziomu zamożności dysponując odpowiednimi warunkami oraz ucząc się od osób bardziej doświadczonych, może osiągnąć bardzo wiele.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Platforma Szkoleniowa Wilki jest dla mnie?

Jeżeli prowadzisz firmę bądź jesteś specjalistą i chcesz zdobyć umiejętności, które możesz wykorzystać niezależnie od koniunktury, to trafiłeś właściwie. Stworzyliśmy Platformę Edukacyjną Wilki, aby udzielić odpowiedzi, w jaki sposób prowadzić biznes i pozyskiwać klientów w obecnym czasie.

Do jakich kursów i bonusów otrzymam dostęp?

Listę tematów i kursów znajdziesz tutaj. Platforma Szkoleniowa Wilki to nie produkt jednorazowy. To stale rozwijające się kompendium wiedzy dla Twojego biznesu, które aktualizujemy co miesiąc i nieustannie rozwijamy. Planujemy cykliczne dodawanie kolejnych materiałów szkoleniowych, adresując kluczowe dla przedsiębiorców tematy.

Na jak długo uzyskuje dostęp?

Dostęp jest przyznawany na rok od momentu zapłaty.

W jakim czasie uzyskam dostęp?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie. Jest on przydzielany automatycznie po dokonaniu zapłaty. Po ok. 1 min powinien przyjść do Ciebie e-mail.

Czy to odpowiedni moment?

Umiejętności, które zdobędziesz to umiejętności odporne na złą koniunkturę. Jesteśmy nastawieni na pomoc przedsiębiorcom, niezależnie od ekonomii. Jak to się mówi najlepszy moment, żeby zacząć, był wczoraj. Kolejny najlepszy moment na start jest dzisiaj. Jeżeli dotychczasowe wyniki nie satysfakcjonują Cię, czujesz, że możesz więcej, najczęściej jest coś, czego jeszcze nie wiesz, inaczej byłbyś już w miejscu, w którym chcesz się znaleźć. Jesteś nastawiony na naukę? Tutaj znajdziesz niezbędną wiedzę do rozwoju Twojego biznesu.

Czy otrzymam gwarancję?

Tak otrzymujesz 7 dni gwarancji. Możesz do nas napisać w dowolnym momencie i w ciągu tych 7 dni i oddamy całą kwotę za twój zakup.

Co to za społeczność?

Wilki to społeczność, przedsiębiorców i osób przedsiębiorczych. Nie dołączasz tylko do Platformy Szkoleniowej, stajesz się członkiem watahy. Budujemy społeczność opartą na zasadzie współpracy, rozwoju i wzajemnej pomocy. Osób nastawionych na wyniki i podnoszenie swoich kompetencji. Twój sukces będzie naszym sukcesem. Posłuchaj opinii osób, które dołączyły i zaaplikowały tę wiedzę w swoim biznesie pod linkiem: https://www.wilki.pl/sukcesy-klientow

Co jeżeli będę potrzebował pomocy?

Jako jedną z wartości otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie poznasz inne osoby, które tak jak Ty prowadzą swój biznes. Możesz zadać pytanie i uzyskać pomoc. Jeżeli natrafisz na jakieś pytania techniczne, zadaj nam pytanie, wysyłając e-mail na kontakt podany na Platformie, a nasz zespół Tobie pomoże.

Czemu Wy?

Jesteśmy przedsiębiorcami nastawionymi na pomoc innym przedsiębiorcom. Popełniliśmy na swojej drodze wiele błędów, wyciągnęliśmy z tego wnioski. Chcemy, żebyś mógł zaoszczędzić sobie tej drogi i kosztownych lekcji. Jesteśmy praktykami biznesu i prowadzimy kilka firm, zajmujących się oprogramowaniem i edukacją.

Mam inne pytania, gdzie mogę uzyskać odpowiedź?

Jeżeli masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego powyżej na tej stronie. Zostaw swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-451) przy Al. Zwycięstwa 96/98 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5213529520 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: iod@evenea.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - Evenea

Korzystając z tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie (ciasteczek) w Twoim urządzeniu końcowym. Dzięki ciasteczkom zbieramy i analizujemy informacje, które mogą, ale nie muszą stanowić Twoich danych osobowych. Ciasteczka są przetwarzane przez Eventlabs Sp. z o.o. w celu poprawy jakości naszych usług oraz w celach analityki (w tym profilowania). Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek za pośrednictwem swojej przeglądarki. Aby uzyskać informacje o regułach przetwarzania Twoich danych zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.
Dowiedz się więcej